MEGA LINER

maximální objem, maximální úspory

Obecné informace

Konstrukce návěsu Mega Liner je konstruována pro nejnáročnější požadavky, inovativní velkoobjemové vozilo s dokonalou výbavou do posledního detailu.

100 m3 zaručuje efektivitu a dobře naplánovaný ložný objem. Mega Liner nenabízí pouze ložný megaobjem 100 m3, ale je také vybaven vysoce efektivní hydraulickou zvedací střechou a napínákem plachty s rohatkou, který umožňuje nakládání a vykládání za minimální dobu. Střechu je možné zvednout až o 600 mm.


I u návěsu Mega Liner pracuje společnost Krone na neustále inovaci a vytváří nové standardy pro vývoj nových modelů. Díky modelu Piggyback je nyní možné Mega Liner přepravovat vysokorychlostní železniční nákladní dopravou.

Mega Liner Coil spojuje flexibilitu pro vysokoobjemovou dopravu se systematicky vyztuženým podvozkem, stejně jako žlabem pro cívky dlouhým 7236 mm, pro přepravu ocelových cívek na jednom vozidle.
Mega Liner je opravdový a všestranný profesionál, pokud jde o vysoce náročnou přepravu.


Návěsy KRONE Mega Liner jsou dodávány v nejrůznějších variantách, modifikacích – Mega Liner AUTOMOTIVE, VARIO FLOOR, Mega Liner s bočnicemi, Mega Liner na přepravu PNEU, COIL, HUCKEPACK, TIR.

- Brožura plachtových návěsů

MEGA LINER standard je vybaven:

- Praktickými bočními sloupky
- Umožňuje úpravu výšky nástavby
- Osvědčená hydraulika zvedání střechy
- Střešní traverza nabízí tři možnosti ukotvení pro tři různě nastavitelné výšky nástavby


Model Mega Liner VARIOFLOOR nabízí inovativní a praktické řešení pro dosažení maximální flexibility pro nejrůznější (balené) náklady. Nakládání a vykládání se provádí z boku, vzadu je plná plachta. V nástavbě lze vytvořit tři samostatné sekce. U každé z nich lze nezávisle nastavit výšku a docílit tak maximální kapacity 66 palet. Každá podlážka má délku 4400 mm a je konstruována pro zatížení 4000 kg (12 000 ve dvoupatrovém provedení). Toto řešení lze použít pro přepravu nákladů na paletách, které nelze skládat na sebe, což je běžné pro balené zboží. Díky efektivnější přepravě je snížena spotřeba paliva na přepravovanou tunu nákladu, což snižuje i emise.

Úprava výšky druhé podlahy se provádí pomocí vysokozdvižného vozíku. Druhá podlaha je vybavena kapsami pro vysokozdvižný vozík.
Stačí lehké přizvednutí podlážky, aby se odlehčila a tím odjistila sklopné zámky.
Nové uzamknutí nastane automaticky v nejbližší vyšší zajišťovací poloze. Alternativně lze druhou podlahu aretovat i ručně.
Druhou podlahu lze nezávisle na sobě zvedat nebo spouštět v šesti krocích po 350 mm.

- Zajišťuje snadnou manipulaci s druhou podlahou
- Středovou stěnou, která slouží k zajištění nákladu a zároveň jako stěna pro další náklad
- Centrálním zvedáním střechy
- Zaručuje flexibilní využití nákladového prostoru

Servisování po nákupu

V autorizovaných servisech MAN

Servisování po nákupu

V autorizovaných servisech MAN

Servisování po nákupu

V autorizovaných servisech MAN

Servisování po nákupu

V autorizovaných servisech MAN

Kontaktujte nás ohledně MEGA LINER

Neváhejte nás kontaktovat.

Lorem Ipsum