Efektivní doprava, to je MAN

Když se skloubí spolehlivost, vysoký výkon a elegantní vzhled, tak výsledkem nemůže být nic jiného než tahače MAN disponující pověstnou německou kvalitou.

Více informací

V čem jsou MAN tahače unikátní?

Ať už nové nebo ojeté tahače MAN, jsou zajištěné pečeí kvality MAN TopUsed. Ta Vám nabízí možnosti leasingu a financování a rozšířené možností záruky a prvotřídního servisu. Tahače MAN se využívají především v provozu na dlouhé vzdálenosti a jsou vhodné pro dopravu různého nákladu.

Ocenění pro MAN optiview

Digitální systém výměny zrcátek MAN OptiView vyhrává European Transport Award for Sustainability 2022 v kategorii Assistance Systems. Je k dispozici na objednávku pro všechny řady nákladních vozidel MAN od října 2021. Řidiči zviditelní mrtvé úhly a zajistí tak větší bezpečnost na silnici, zejména při odbočování, změně jízdního pruhu a manévrování.

Pečeť kvality
Rozšířený servis
Optimální přehled

Modely nákladních automobilů MAN

Paleta modelů výrobce s širokým rozsahem od 3 do 250 tun.

MAN TGX

Vozidlo určeno pro dálkovou přepravu bez kompromisů. Možnost jako tahač nebo podvozek.

když se efektivita potká s výkonem

Díky různým variantám vybavení a motorizace je MAN TGX dokonale přizpůsoben požadavkům vaší přepravy, a to ať už na dálnici nebo při náročném použití na stavbě. Náš spolehlivý a robustní vítěz na dlouhé vzdálenosti bez problémů zvládne vysoký kilometrový výkon – a to s maximálním ziskem.

MAN TGX má na palubě vše, co přinese vašemu podnikání větší úspěch, a přitom rozbuší srdce všem příznivcům tahačů: Maximální jízdní i obytný komfort a velký točivý moment při současně nízké spotřebě paliva. Díky sériovým a volitelným efektivním a asistenčním systémům jste na cestách ještě hospodárněji a bezpečněji – v tahači, který je stejně individuální jako vaše podnikání.

MAN TGS

Sklápěčka, či tahač do těžkého terénu s možností využití speciálního pohonu HYDRODRIVE.

silné všestranné vozidlo se zárukou efektivity

naše silné všestranné vozidlo zaručeně oslní při každé úloze. S naším novým, mimořádně intuitivním ovládacím panelem máte vždy na dosah všechny důležité spínače a funkce. A po úspěšné jízdě na vás čeká promyšleně upravený prostor pro odpočinek, ve kterém se můžete cítit úplně jako doma. Ještě nikdy nebyl tak komfortní.

Rozbahněné lesní cesty a strmé štěrkové cesty zvládá stejně jako efektivní trvalé nasazení na dálnici. Přináší sílu na silnici díky energickému pohonu. Díky lehké konstrukci a inteligentnímu systému pro zvyšování efektivity přitom šetří náklady. MAN TGS – silný typ, který se s plným nasazením síly zaslouží o váš obchodní úspěch.

MAN TGM

Možnost plachtových, či chladírenských nástaveb rpo rozvoz MKD, či VKD.

MAN TGM – efektivita v celé své rozmanitosti

vybavený optimalizovaným hnacím ústrojím zajistí, že máte na cestách ještě více pohodlí a větší úsporu paliva. Díky inovativnímu motoru D08 ušetříte kromě hmotnosti a času také dalších až 5 % vaší spotřeby paliva. V distribuční dopravě, komunálních službách nebo na stavbě – náš MAN TGM je tak všestranný, jako vaše každodenní požadavky.

Automobil MAN TGM pro vaše použití si můžete sestavit individuálně na míru z různých variant motorů, vybavení a nástaveb. Na palubě rovněž naleznete: nejmodernější systémy zvyšující efektivnost, bezpečnostní systémy a kompletně modernizované místo řidiče, na kterém se budete cítit i na cestách jako doma. MAN TGM je všestranně talentovaný. Jeho největším talentem je: rozjetí vašeho podnikání.

MAN TGL

Praktičnost do městského provozu s plachotvou či mrazírenskou nástavbou.

MAN TGL – pro jízdní dynamiku, která přesvědčí

Maximální užitečné zatížení, vysoká ložná kapacita a malá spotřeba paliva činí z našeho MAN TGL skutečně všestranný talent, který vyhovuje požadavkům v komunálních službách i na stavbě nebo v klasické distribuční dopravě. Ať už na něj kladete jakékoli požadavky, náš MAN TGL lze přesně přizpůsobit vašim specifickým potřebám.

Díky malému rozvoru kol je MAN TGL vysloveně obratný. Vlastnost, která se vyplatí v používání na stísněných stavbách a zvláště v hustém městském provozu. A s inovativní a mimořádně lehkou konstrukční řadou motorů D08 ušetříte ihned dalších až 5 % paliva. Postará se o to mimo jiné štíhlejší nástavba a nižší počet komponent, díky kterým je navíc snadnější údržba. Užívejte si lepší jízdní dynamiku – s naším MAN TGL.

MAN TGE - SKŘÍŇOVÉ VOZIDLO

Vaše nové skříňové vozidlo MAN TGE převeze bezpečně do cíle vše, co chcete přepravovat

Správně motivován.

Nonstop v provozu a vždy s motivací: Také u skříňového vozidla MAN se používají naše maximálně spolehlivé a robustní dieselové motory. Je jedno, zda jste ve městě, na dálnici nebo v neschůdném terénu, naše motory vás zavezou kamkoli.

Vysoké kilometrové výkony, nízká spotřeba paliva a odolné konstrukční prvky s maximálními intervaly údržby zajišťují hospodárné využití a nízké provozní náklady. Vyberte si motorizaci a druh převodovky zcela flexibilně a tak, jak se vám to hodí. Výběr motorů o výkonu od 75 kW do 130 kW zaručuje, že máte v autě pasažéra, který má ještě dostatek síly i po práci.

MAN TGE - JEDNA KABINA

MAN TGE s krátkou kabinou s sebou přináší nekonečné možnosti pro váš pracovní den a je jedno, kde probíhá

Mnohostranné použití

Každou jednotku TGE lze přestavět podle vašich přání a zvládne tak téměř každou práci.

Vedlejší pohony z motoru pro vozidlo s předním pohonem nebo pohonem 4x42)1) všech kol zajišťují to, že je vaše vozidlo MAN mnohostranně použitelné. Pro pohon zadních kol je zde přídavný vedlejší pohon na straně převodovky1) s ještě větším výkonem, takže ani tady nezůstane žádné přání nesplněno.

MAN TGE - DVOJTÁ KABINA

Valníková nástavba, chladírenská, či plachtová? Všechno dokáže.

Pohodlná kabina řidiče

nový MAN TGE vás přesvědčí svými třemi volitelnými variantami pohonu. A má mnoho místa – vzadu i vepředu.

Ozbrojen do každého terénu: náš dieselový motor přesvědčí svou výkonností a efektivností – s pohonem předních, zadních a všech kol.

Pohodlná, ergonomická kabina řidiče dvojité kabiny TGE nabízí vedle místa pro šest spolujezdců a vynikajícího výhledu z vozidla také mnoho odkládacích přihrádek a možností odkládání.

MAN INDIVIDUAL LION S

To nejlepší co se může TGX stát.

Spolehlivé špičkové výkony ve všech disciplínách.

Největší nákladní automobil MAN s velkoryse velikou kabinou řidiče a mimořádnou výbavou: MAN Individual Lion spojuje výjimečný design a působivý komfort. MAN Individual Lion je skutečnou pastvou pro oči díky velkému prostoru, vynikajícímu vnitřnímu osvětlení, mnoha přídavným funkcím, LED světlům pro denní svícení a výrazné protisluneční cloně. Na přání lze luxusní výbavu vnitřního prostoru MAN TGX rozšířit o další exkluzivní prvky, jako například o skříňky.

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně MAN

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála HESTI Praha
HESTI Plzeň
HESTI Chomutov
HESTI Liberec
HESTI Hradec Králové
HESTI Ústí nad Labem
HESTI Tábor
HESTI Jičín
G.T.S. Poběžovice, spol. s r.o.
Farma FERMIER
PTN-Vestra, s.r.o.
NTC, s.r.o. – Prodej
NTC, s.r.o. – Servis
BDS, spol. s r.o.

Centrála