Modelová řada MHPS (Halfpipe/ocelová korba)

Obecné informace

Sklápěcí návěsy MEILLER Halfpipe s ocelovou korbou jsou extrémně robustné a vyvinuté pro užitečné zatížení. Tato modelová řada je určena hlavně pro krátké trasy a časté bezproblémové sklápění návěsu. Jsou dimenzovány pro abrazivní sypké materiály, jako je štěrk, kameny, kusy betonu nebo kamenivo.

Sklápěcí návěs se vyrábí v provedení dvě nápravy, či tři nápravy. Délko začíná na 6,6 m v provedení krátká, postupuje na délku 7,6 m. Maximální délka návěsu je 8,6 m při jmenovitém objemu až 32 m3.
Celkové těžiště nižší zajistí dobrou polohu na silnici a stabilitu při sklápění. Díky nižší hraně ložného prostoru lze snadněji naplnit korbu a také sklápění se bez námahy zdaří díky níže položené násypné hraně.

Technika od MEILLER

Originální hydraulika MEILLER vám zajistí extrémní rychlost sklápění a ušetří až 40% času při spouštění dolů. Sklápění zabezpečují vysoké rezervy pro přetížení, velká počáteční síla zdvihu a nízké celkové těžiště. Dlouhá vedení snižují sklon sklápění pístů. Varovný systém sklápění „Tilt Alert“ sleduje sklon sklápěcího návěsu a včas varuje řidiče.


- Meiller MHPS 44 3 L S2 29 m3

- Meiller MHPS 44 3 L S2 26 m3

Pro sklápěče MEILLER je v nabídce celá řada možnosti otevírání zadního čela.

- Více o programu zadních čel

Kyvně se otevírající zadní čelo
Výkyvné čelo je odolné vůči opotřebení a otevírá se již u úhlu sklápění 3°.

Hydraulicky se otevírající zadní čelo
Hydraulické zadní čelo se úplně otevře již před sklopením, při vyklopení zůstane otevřené a neprodyšně se zavře bez uzávěru.

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně Modelová řada MHPS (Halfpipe/ocelová korba)

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála