Telematika KRONE

zajistí mít svůj náklad neustále pod kontrolou.

KRONE Telematika je inovativní a sofistikované technologické řešení vyvinuté speciálně pro logistiku a dopravu. Umožňuje společnostem sledovat a spravovat jejich vozové parky nákladních vozidel, přívěsů a kontejnerů v reálném čase. KRONE Telematika využívá nejmodernější technologie, jako je sledování GPS, monitorování teploty a telematické senzory, které poskytují podrobné informace o stavu vozidel a nákladu. Díky tomu mohou společnosti optimalizovat své logistické procesy, zvyšovat efektivitu a snižovat náklady.

Oceněná 3D telematika společnosti KRONE je dalším vývojovým krokem v oblasti telematiky přívěsů.
Počínaje prvním rozměrem nabízí KRONE vysokou přesnost prostřednictvím svého pokročilého telematického hardwaru a telematického portálu. Zákazníci tak přesně vidí, kde se jejich vozidla nacházejí. KRONE, výrobce přívěsů s dlouholetými zkušenostmi, nabízí virtuální dvojče přívěsu se všemi relevantními údaji, které zákazníkům pomáhají v jejich každodenním provozu.
Druhý rozměr telematiky zahrnuje připojení všech relevantních senzorů, včetně dveřních zámků, teplotních senzorů, EBS, TPMS a komunikace pro chladicí jednotku. To umožňuje manažerům dopravy rychle reagovat a správcům vozového parku poskytuje přístup k informacím, které potřebují k plánování údržby a oprav. nejrevolučnějším aspektem telematického řešení Krone je jeho třetí rozměr, inteligentní řízení kapacity. Společnost KRONE využívá kamery, které zajišťují průhled do prostoru vozidla, kde se nachází. Jedná se o převratný vývoj v oblasti telematiky, který zákazníkům poskytuje přehled o jejich návěsu a umožňuje jim optimalizovat jeho využití.
- Pravidelná hlášení o opotřebení součástí, a tím možnost plánování údržby.
- Přístup k údajům přes internet.
- Integrování dat do stávajícího IT systému firmy.

Funkce 1D
• Sledování polohy

Funkce 2D
• Sledování uzamčení vrat
• Stav zapojení s tahčem
• Sledování teploty uvnitř návěsu
• Integrovaný záznamník teploty
• Sledování stavu nádrže návěsu

Funkce 3D
• Inteligentní správa řízení kapacity návěsu

Telematický portál KRONE poskytuje jasný přehled o údajích o vozidle, takže vy jako dispečer máte vždy přehled. Kromě polohy vozidla můžete zobrazit různé údaje ze systému EBS a systému snímačů TPMS. Můžete také sami spravovat alarmy a nastavovat zeměpisné zóny. Například budete okamžitě upozorněni, když vozidlo dorazí do předem definovaného cíle. Na portálu KRONE Telematics jsou k dispozici také různé funkce hlášení. Ty jsou samozřejmě k dispozici nejen online, ale lze je také exportovat do vámi preferovaného formátu souboru.

Výchozí externí služba push je služba pro sdílení dat schránek s externími poskytovateli/zákazníky, kteří nemají portál Krone. Za tímto účelem může vlastník vozidel (dat schránky) vytvořit poskytovatele s URI v DataCentru, kterému mají být data zasílána. Pro tohoto poskytovatele pak lze vytvořit sdílení, kde je možné vybrat, která z vozidel patřících do portálu mají být sdílena s uvedeným poskytovatelem.

Aby sdílení těchto dat probíhalo hladce, musí zadaný URI ukazovat na koncový bod API, na kterém chce externí poskytovatel/zákazník přijímat datové pakety.

Odesílaná data jsou k dispozici ve formátu JSON. Přesnou strukturu najdete v následující dokumentaci Swagger (RequestBody).
Pokud při přenosu dat dojde k chybě, je důležité, aby nám zaslaná chybová odpověď obsahovala v těle JSON, který má strukturu podle dokumentovaného formátu (ErrorResponseBody).

Jedině tak lze zajistit, aby nedošlo k zahození datových paketů a aby byly po uplynutí časového limitu znovu odeslány.
Schéma uživatelských dat je dokumentováno jako RequestData a kromě externího ID zákazníka obsahuje celý datový záznam schránky/vozidla, který byl uvolněn prostřednictvím sdílení.

Složitost a struktura JSON uživatelských dat závisí na údajích, které schránka odesílá, a může se proto lišit. Dokumentace proto obsahuje pouze příkladnou strukturu. Za zpracování skutečných dat, a tedy i za analýzu konkrétních datových paketů, odpovídá příjemce. Datové záznamy vždy připravujeme předem, aby neobsahovaly prázdná pole a struktura byla uspořádaná.

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně Telematika KRONE

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála

Návěsy značky Inteligentní systémy

Široká nabídka návěsů pro všechny druhy přepravy.

Zpátky na kategorie

TPMS

Inteligentní sledování tlaků v pneumatikách