Modelová řada MHKA (Skříň/hliníková korba)

Obecné informace

Sklápěcí návěsy MEILLER s hliníkovou skříňovou korbou jsou velmi lehké, díky čemuž mohou naložit mnohem více než konkurence. Perfektně se hodí pro nasazení s nízkým počtem sklápění za den a vysokým podílem jízdy po komunikacích Jsou dimenzovány pro mírně abrazivní sypké materiály, jako je písek, štěrk nebo drť Samozřejmostí je chemická odolnost vůči většině agresivních vlastností sypkého materiálu.

Sklápěcí návěs se vyrábí v provedení dvě nápravy, či tři nápravy. Délka začíná na 7,6 m v provedení normal. Maximální délka návěsu je 8,6 m při jmenovitém objemu až 40 m3.
Celkové těžiště nižší zajistí dobrou polohu na silnici a stabilitu při sklápění. Díky nižší hraně ložného prostoru lze snadněji naplnit korbu a také sklápění se bez námahy zdaří díky níže položené násypné hraně. Vedle písku, štěrku a vytěžené zeminy sklápěcím návěsem bez námahy přepravíte i balvany nebo kusy betonu. Pevný podvozek vás i v těžkém terénu bezpečně doveze k cíli.

Technika od MEILLER

Originální hydraulika MEILLER vám zajistí extrémní rychlost sklápění a ušetří až 40% času při spouštění dolů. Sklápění zabezpečují vysoké rezervy pro přetížení, velká počáteční síla zdvihu a nízké celkové těžiště. Dlouhá vedení snižují sklon sklápění pístů. Varovný systém sklápění „Tilt Alert“ sleduje sklon sklápěcího návěsu a včas varuje řidiče.

Pro sklápěče MEILLER je v nabídce celá řada možnosti otevírání zadního čela.

- Více o programu zadních čel

Kyvně se otevírající zadní čelo
Výkyvné čelo je odolné vůči opotřebení a otevírá se již u úhlu sklápění 3°.

Hydraulicky se otevírající zadní čelo
Hydraulické zadní čelo se úplně otevře již před sklopením, při vyklopení zůstane otevřené a neprodyšně se zavře bez uzávěru.

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně Modelová řada MHKA (Skříň/hliníková korba)

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála