FLOATLINER

Speciální návěs pro převoz skla

Obecný popis

Langenorf Floatliner je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob flexibilní přepravy plochého skla. Náš certifikovaný systém zajištění nákladu Hydro-Push chrání váš křehký náklad za všech podmínek. Jedinečné bezpečnostní zařízení pro nouzový chod navíc zajišťuje bezpečnou cestu za všech okolností. S robustním ocelovým rámem INNENLADEN se Langendorf stává světovým lídrem v nejnižší vlastní hmotnosti na trhu.

Speciální požadavky se řeší v závislosti na národních podmínkách. Volitelná platforma přední zóny a labutího krku nabízí
možnost prodloužení o 3,600mm. Hydro-push, systém pro zabezpečení nákladu, zajišťuje bezpečné uchycení mnoha kusů skla: čiré stavební sklo, volně ložené sklo,
tenké sklo, vrstvené sklo, smíšené sklo a rozbité sklo na stojanech typu “A” a “L”.
Nakladače skla jsou plně spustitelné již ve standardním provedení. Nabídku doplňuje volitelná výbava podle vašich přepravních požadavků a také podle předpisů platných v dané zemi.

FLOATLINER - Speciální návěs pro převoz skla
Po 40 let vyvíjí Langendorf FLOATLINERY ve spolupráci s předními světovými výrobci skla. Výsledkem je bezpečí nejen samotného nákladu, ale i řidiče tedy bezpečnější, ekonomičtější a ekologičtější doprava. Návěsy lze samozřejmě přizpůsobit i pro přepravu po železnici.

Prázdná hmotnost návěsu začíná na 6.200 kg dle základní specifikace. Standardní nakládací délka je 7.700 mm s volitelnou možností až 9.700 mm. Stejně jako všechny inloadery se Floatliner pyšní nakládací rychlostí méně jak 15 min.

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně FLOATLINER

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála