Box Liner

Je dokonale přizpůsobený každodenní náročné přepravě kontejnerů.

Obecný popis

Návěs značky KRONE pro přepravu kontejnerů je mimořádně robustní a zároveň lehký, propracovaný a flexibilní. Plní skvěle požadavky na přepravu a je navržen tak, aby uvezl těžký náklad.

Přeprava kontejnerů je náročná, časté překládání musí být rychlé, to znamená, že návěs musí být odolný. Návěs Box Liner společnosti KRONE je proto správná volba. Podvozek je lehčí a zároveň robustnější než standardní podvozek, je dokonale vybaven - odolné kataforézní lakování plus práškování, pneumatické prodloužení zadní části ovládané jedním tlačítkem – tedy vše, co usnadňuje každodenní manipulaci.
**Řada Box Liner ** je velmi všestranná a flexibilní a zároveň se vyrábí v mnoha variantách. Také je vybaven univerzálním podvozkem pro všechny rozměry kontejnerů, od 20 do 45 stop.

Existuje osm různých kombinací od dvounápravového modelu až po 45stopý podvozek – tedy řešení pro každý požadavek.

Box Liner není vhodný jen pro přepravu klasických kontejnerů, ale také pro otevřené výměnné kontejnery s délkou až 13,6 metru. Všechny modely Box Liner se třemi nápravami mají prodloužený rozvor (1410/1310 mm). Samozřejmostí je množství propracovaných detailů pro praktické použití, jako např. výškově nastavitelné zámky, standardně čtyři klíny, robustní gumové dorazy a mnoho dalších prvků.

- Ochrana proti nárazu z boku
- Snadno přístupná řídící jednotka
- Snadná manipulace s přední výsuvnou částí
- Zamykací systém Quick Lock
- Brožura kontejnerová šasi

Největší servisní sít v ČR

11 servisních poboček

Vlastní výroba

Nástavby pro užitková vozidla i návěsy

Certifikovaný prodejce

Prodej nových i ojetých tahačů man

Velký výběr návěsů

Široká nabídka všech značek a druhů

Kontaktujte nás ohledně Box Liner

Neváhejte nás kontaktovat.

Centrála